Клініка Біонічної Стоматології - BIONIC DENTAL CLINIC

Про нас

 

Професійна гігієна, лікування та протезування зубів є пріоритетним  завданням нашої клініки. Але ми не просто відновлюємо функцію чи запобігаємо хворобам зубо-щелепної системи. Наше пріоритетне завдання - зробити вас унікальними, усміхненими, успішними та просто прекрасними. Оздоровлюючи порожнину рота, ми  забезпечуємо покращення рівня життя наших пацієнтів. А також робимо наших пацієнтів щасливішими і даємо можливість жити повноцінним життям.
Bionic dental clinic - сучасна інноваційна стоматологічна клініка, яка розвивається і працює на ринку стоматологічних послуг з 1993 року і на високому рівні надає усі стоматологічні послуги, а також має змогу працювати і вирішувати найскладніші клінічні випадки, які потребують нетрадиційного мишлення і справжнього бажання допомогти. Для нас не існує випадків, які ми не можемо вирішити. Ми обіцяємо і мусимо допомогти кожному нашому пацієнту або покращити перебіг хвороби, інакше, ми будемо зрадниками гіппократа.
Виконання комплексного рішення для вас проводить команда лікарів-стоматологів різних спеціалізацій, лікарів суміжних спеціальностей, зубних техніків та асистентів, які прикладатимуть усі зусилля для вирішення конкретно вашої клінічної ситуації.
Наша клініка була відкрита 1993 року і була однією з перших приватних стоматологічних клінік в Луцьку та Україні.

 

Основні напрямки стоматологічної практики:

 

  1. КОМПЛЕКСНА ДІАГНОСТИКА І ОБСТЕЖЕННЯ ПОРОЖНИНИ РОТА

  2.  ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА ПОРОЖНИНИ РОТА

  3. ТЕРАПЕВТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ

  4.  ЕНДОДОНТІЯ (ПЛОМБУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ ЗУБІВ)

  5.  ЕСТЕТИЧНА РЕСТАВРАЦІЯ (ВІНІРИ, ВКЛАДКИ)

  6.  ХІРУРГІЯ, ОСТЕОПЛАСТИКА, ІМПЛАНТАЦІЯ

  7. ОРТОПЕДІЯ (ПРОТЕЗУВАННЯ)

  8.  ПАРОДОНТЛОГІЯ (ЛІКУВАННЯ ХВОРОБ ЯСЕН ТА ПАРОДОНТИТУ)

Ми Збережемо Ваші Зуби Здоровими


Превентивна

Турбота

 

Кожного разу, коли можна запобігти захворюванню, ми вивчаємо, що саме буде ефективно для Вас. Турбота та багаторіний нагляд за кожним нашим пацієнтом будуть підтримувати ваші зуби здоровими і допоможуть нам заздалегідь виявляти будь-яку загрозу.


Лікування в стислі

терміни

 

Коли ми виявляємо проблему, наше лікування завжди є швидким та своєчасним. Досвідчена команда професіоналів почувається рішуче, щоб допомогти кожному пацієнтові якомога ефективніше.


Діагностика та

Реабілітація

 

Після ряду процедур або операцій, період реабілітації є життєво важливим для вас, щоб повністю відновитись. Ми сприяємо розширеній системі реабілітаційних та післяопераційних послуг, які допоможуть вам швидше відновитись.

Популярні Питання

 

П: Як записатись на прийом?

 

Наші лікарі повинні працювати за домовленістю. На жаль, іноді зустрічі забирають більше, ніж очікувалося, і вимагають більше часу, ніж заплановано. Коли це станеться, ваше терпіння оцінюється. Щиро намагається максимально дотримуватися графіку клініки.

 

П: Яка вартість обстеження?

 

 

Первинний огляд та консультації є безоплатними.

 

П: Чи можна детально ознайомитись з прейскурантом?

 

На сайті вказані приблизні ціни на базові стоматологічні втручання. Детальнішу інформацію про вартість Вам надасть лікар під час консультації. Уточнити ціни можна за телефонами 241-560, 050 251-5600, 097 241-5600